کانون های فرهنگی هنری مساجد با حمایت های دولت و مجلس پویاتر از گذشته شوند
کانون هاي فرهنگي هنري مساجد با حمايت هاي دولت و مجلس پوياتر از گذشته شوند
نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی:

کانون های فرهنگی هنری مساجد با حمایت های دولت و مجلس پویاتر از گذشته شوند

حاجي پور گفت: در کانون هاي فرهنگي هنري مساجد، الگوي کمک آموزشي در حوزه هاي ديني، هنري و اعتقادي را شاهد هستيم که اميدواريم با حمايت هاي دولت و مجلس، اين مراکز پوياتر از گذشته شوند.
شناسه خبر : 39864 تاریخ انتشار : ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ زمان انتشار : ۱۲:۳۶

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از استان مازندران: حجت الاسلام «رجب نعمتی»، سرپرست ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران با «رضا حاجی پور»، نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی، امروز (15 مرداد)  دیدار و گفت و گو صمیانه ای  داشتند و بر ارتقا و نقش کانون های مساجد در جامعه تاکید کردند.

 

رضا حاجی پور طی سخنانی اظهار کرد: کانون های فرهنگی هنری مساجد در جوار مساجد تاسیس می شوند و نخبگان فرهنگی، دینی، هنری و آموزشی در این مراکز گرد هم می آیند.

 

وی با اشاره به کانون فرهنگی هنری سجادیه آمل بیان کرد: این کانون در رویداد ملی فهما سال گذشته، کانون شایسته در کشور تقدیر شد که به همت مدیر و جوانان مسجدی کانون، این تقدیر اتفاق افتاد.

 

حاجی پور ابراز کرد: فضا و سمت و سو کانون های فرهنگی هنری مساجد با مشارکت و مسئولیت پذیری در ایام شیوع کرونا بسیار خوب، بروز کرد و فعالیت های درخشانی نظیر تولید ماسک و تهیه محلول های ضدعفونی کننده و به ویژه در بحث آموزشی برای دانش آموزان، جلوه نمود.

 

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه 40 دانش آموز این شهرستان در زمان شیوع کرونا رتبه زیر 100 را در کنکور کسب کردند، افزود: همه این موفقیت ها نتیجه جریان سازی و اثرگذاری کانون های فرهنگی هنری مساجد در حوزه های مختلف است.

 

وی گفت: در کانون های فرهنگی هنری مساجد، الگوی کمک آموزشی در حوزه های دینی، هنری و اعتقادی را شاهد هستیم که امیدواریم با حمایت های دولت و مجلس، این مراکز پویاتر از گذشته شوند.