اعضای کانون زینبیه نکا با خانواده شهید «حسین مشتاقی» دیدار کردند
اعضاي کانون زينبيه نکا با خانواده شهيد «حسين مشتاقي» ديدار کردند
در قالب طرح ملی سه‌شنبه‌های تکریم؛

اعضای کانون زینبیه نکا با خانواده شهید «حسین مشتاقی» دیدار کردند

اعضاي کانون فرهنگي هنري زينبيه نکا و تعدادي از مسئولان با خانواده شهيد «حسين مشتاقي» از مدافعان حرم در قالب طرح ملي سه شنبه هاي تکريم ديدار و گفت و گو کردند.
شناسه خبر : 26490 تاریخ انتشار : ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ زمان انتشار : ۰۸:۰۳

«محمدعلی باقری» در گفت و گو با ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از استان مازندران گفت: اعضای کانون فرهنگی هنری زینبیه نکا، روز گذشته (17 فروردین) با خانواده شهید «حسین مشتاقی» از مدافعان حرم، دیدار کردند.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری زینبیه نکا افزود: در این دیدار حجت السلام «شعبان نوذری»، نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان ساری، حجت الاسلام «یوسفعلی باقری»، نماینده ولی فقیه در بازرگانی منطقه ۲ کشور و امام جماعت مسجد زینبیه، هیات امنا، پایگاه بسیج و  هیات مذهبی حضرت ابوالفضل مسجد زینبیه حضور داشتند.

 

وی اظهار کرد: همچنین در این دیدار بر ادامه آرمان های شهدا به ویژه اهداف شهدای مدافع حرم در صیانت از بارگاه عمه سادات، خدیجه کبری و ... تاکید شد.

 

باقری بیان کرد: شهدا بدون هیچ چشم‌داشتی از جان خویش گذشتند و جرعه نوش شربت شیرین شهادت شدند و خانواده های آنها نیز صبر و شکیبایی را در پیش گرفتند بنابراین ادامه اهداف والای وصال یافتگان به یار نه تنها یک وظیفه بلکه یک تکلیف محسوب می شود.

 

وی ابراز کرد: تمام اقشار مردم و نهادها به ویژه اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد در صیانت و بکارگیری آرمان های کبوتران خونین بال، وظیفه سنگینی بر عهده دارند.

 

باقری گفت: اعضای کانون فرهنگی هنری زینبیه نکا در مناسبت های مختلف به ویژه در قالب طرح ملی سه شنبه های تکریم از خانواده معظم و معزز شهدا، تجلیل می کنند.

 

گفتنی است، طرح ملی سه شنبه های تکریم با اهداف شناسایی و تکریم خانواده معظم و معزز شهدا، ایثارگران، چهره‌های ماندگار، نخبگان و نوجوانان و جوانان ممتاز ودر عرصه‌های فرهنگی هنری، اجتماعی، دینی و علمی محله در راستای تقویت سرمایه‌های اجتماعی اجرا می شود.