ایستگاه سلامت به همت کانون مکتب الائمه گلوگاه برپا می شود
ايستگاه سلامت به همت کانون مکتب الائمه گلوگاه برپا مي شود
به مناسبت ولادت امام علی(ع):

ایستگاه سلامت به همت کانون مکتب الائمه گلوگاه برپا می شود

برپايي ايستگاه سلامت و به حرکت درآمدن کاروان شادي خودرويي از جمله فعاليت هاي کانون فرهنگي هنري مکتب الائمه مسجد جامع لمراسک گلوگاه با رعايت کامل پروتکل هاي بهداشتي به مناسبت ولادت امام علي(ع) است.
شناسه خبر : 25552 تاریخ انتشار : ۵ اسفند ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۲:۳۲

«سید حسین نبوی» در گفت و گو با ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از استان مازندران گفت: کانون فرهنگی هنری مکتب الائمه مسجد جامع لمراسک گلوگاه به مناسبت ولادت امیرالمومنین، علی (ع)، برنامه های متعددی را در دستور کار دارد.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری مکتب الائمه مسجد جامع لمراسک گلوگاه اظهار کرد: ایستگاه سلامت به همراه توزیع ماسک و محلول ضدعفونی جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به همراه آزمایش فشار و دیابت از ساعت 15 تا قبل از اذان مغرب و عشا در چهارشنبه (6 اسفند) در آستانه سالروز مولود کعبه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در روستای لمراسک گلوگاه برپا خواهد شد.

 

نبوی بیان کرد: اجرای جشن و مولودی خوانی به همراه اهدای جوائز به اشخاصی که مزین به نام اول شیعیان هستند در شب سالروز ولادت آن امام همام از برنامه های دیگر کانون فرهنگی هنری مکتب الائمه مسجد جامع لمراسک گلوگاه به شمار می آید.

 

وی ابراز کرد: حرکت کاروان شادی خودرویی در پنجشنبه (7 اسفند) با رعایت پروتکل های بهداشتی به همت کانون فرهنگی هنری مکتب الائمه مسجد جامع لمراسک گلوگاه در سطح روستای لمراسک جهت نشان دادن عشق و ارادت به مولود کعبه است.

 

نبوی گفت: کانون فرهنگی هنری مکتب الائمه مسجد جامع گلوگاه از سال 93 با 131 عضو در روستای لمراسک این شهرستان، تاسیس شد.