مروری بر فعالیت های کانون جوادالائمه قائمشهر از کمک مومنانه تا پخش سرود در محل
مروري بر فعاليت هاي کانون جوادالائمه قائمشهر از کمک مومنانه تا پخش سرود در محل
به مناسبت ولادت امام نهم:

مروری بر فعالیت های کانون جوادالائمه قائمشهر از کمک مومنانه تا پخش سرود در محل

کانون فرهنگي هنري جوادالائمه مسجد امام رضا قائمشهر از کانون هاي فعال به شمار مي آيد که در مناسبت هاي مختلف به ويژه ولادت امام نهم، فعاليت هاي مختلفي نظير کمک مومنانه و پخش سرود اعضاي اين کانون در محل را در دستور کار دارد.
شناسه خبر : 25513 تاریخ انتشار : ۴ اسفند ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۰۹:۳۰

«شمسعلی ولیزاده» در گفت و گو با ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از استان مازندران گفت: اعضای کانون فرهنگی هنری جوادالائمه مسجد امام رضا قائمشهر بر خود می بالند که این کانون به نام جوادالائمه و مسجد نیز به نام امام رضا، مزین شده است.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری جوادالائمه مسجد امام رضا قائمشهر افزود: این کانون از سال 88 در کمربندی شمالی این شهرستان در خیابان آزاده، تاسیس شد و علاوه بر برگزاری فعالیت های مختلف میزبان مسافران از مناطق مختلف کشور است.

 

وی با اشاره به ارادت ویژه اهالی خیابان آزاده و اعضای کانون فرهنگی هنری جوادالائمه مسجد امام رضا قائمشهر به خاندان عصمت و طهارت، اظهار کرد: برگزاری سخنرانی، مولودی خوانی، پخش سرود که اعضای آن، عضو این کانون هستند از بلندگو در محل ویژه ولادت امام جواد، بعد از نماز مغرب و عشا امشب (4 اسفند)، گوشه ای از ارادت به الگوی جود و بخشش به شمار می آیند.

 

ولیزاده بیان کرد: کمک مومنانه شامل برنج، مرغ، تخم مرغ، مواد شوینده و ... بین خانواده های کم برخوردار یکی از فعالیت های دیگر کانون فرهنگی هنری جوادالائمه مسجد امام رضا قائمشهر به مناسبت ولادت امام نهم محسوب می شود.

 

وی، ضدعفونی محل و مسجد در چندین مرحله و توزیع کمک مومنانه در 9 مرحله جهت حمایت از خانواده های آسیب پذیر و مبارزه با شیوع ویروس کرونا را از اقدامات دیگر کانون فرهنگی هنری جوادالائمه مسجد امام رضا قائمشهر برشمرد.