توزیع سبد کالا تا ضدعفونی محل در راستای حمایت از نیازمندان و مبارزه با شیوع کرونا
توزيع سبد کالا تا ضدعفوني محل در راستاي حمايت از نيازمندان و مبارزه با شيوع کرونا
به همت کانون دانش قائمشهر:

توزیع سبد کالا تا ضدعفونی محل در راستای حمایت از نیازمندان و مبارزه با شیوع کرونا

توزيع سبد کالا تا ضدعفوني محل در راستاي حمايت از نيازمندان و مبارزه با شيوع ويروس کرونا در چندين مرحله به همت کانون فرهنگي هنري دانش مسجد النبي قائمشهر انجام شد و همچنان تداوم دارد.
شناسه خبر : 25511 تاریخ انتشار : ۴ اسفند ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۰۸:۳۳

«قربانعلی فرزادی» در گفت و گو با ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از استان مازندران گفت: توزیع سبد کالا درهشت مرحله شامل ماکارونی، برنج، نمک، روغن، سویا، شکر و ... به همت کانون فرهنگی هنری دانش مسجد النبی قائمشهر در راستای حمایت از نیازمندان در ایام شیوع کرونا، انجام شد.

مدیر کانون فرهنگی هنری دانش مسجد النبی قائمشهر افزود: به 40 خانواده کم برخوردار در هر توزیع سبد کالا، یاری شد تا لبخند شادی بر لب آنها بنشیند.

وی اظهار کرد: ضدعفونی و سمپاشی محل در شش مرحله از اقدامات دیگر کانون فرهنگی هنری دانش مسجد النبی قائمشهر جهت مبارزه با شیوع ویروس کووید 19 بود.

 

فرزادی بیان کرد: تهیه ماسک توسط کانون فرهنگی هنری دانش مسجد النبی قائمشهر و توزیع آن از فعالیت های دیگر این کانون از زمان شیوع ویروس منحوس کرونا به شمار می آید و تا نابودی این ویروس همچنان تداوم دارد.

 

وی ابراز کرد: کانون فرهنگی هنری دانش مسجد النبی قائمشهر از سال 92 در روستای دنجکلا این شهرستان تاسیس شد و برگزاری برنامه در مناسبت های ملی و مذهبی همچنین فعالیت های عام المنفعه را در دستور کار دارد.