اطعام مومنانه تا اجرای ذکر حدیث کسا در کانون کریمه آمل
اطعام مومنانه تا اجراي ذکر حديث کسا در کانون کريمه آمل

اطعام مومنانه تا اجرای ذکر حدیث کسا در کانون کریمه آمل

استمرار اطعام مومنانه در کانون فرهنگي هنري کريمه حوزه علميه فاطمه الزهرا آمل تا اجراي ذکر حديث کسا و 14 صلوات از شب ليله الرغائب تا نيمه شعبان، برنامه هايي است که در دستور کار اين کانون قرار دارد.
شناسه خبر : 25457 تاریخ انتشار : ۲ اسفند ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۰۷:۳۶

«کبری مهربان» در گفت و گو با ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از استان مازندران گفت: اطعام مومنانه با طبخ و پخش غذای گرم برای خانواده های نیازمند به همت کانون فرهنگی هنری کریمه حوزه علمیه فاطمه الزهرا آمل، صورت گرفت.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری کریمه حوزه علمیه فاطمه الزهرا آمل افزود: این اطعام مومنانه در شب لیله الرغائب جهت یاری به خانواده های کم برخوردار انجام شد تا لبخند بر لب آنها بنشیند.

 

وی با اشاره به اجرای ذکر حدیث کسا و 14 صلوات از شب لیله الرغائب تا نیمه شعبان در کانون فرهنگی هنری کریمه حوزه علمیه فاطمه الزهرا آمل، اظهار کرد: این کانون در شب های جمعه هر هفته به اطعام مهدوی، اقدام می کند و غذای طبخ شده بین نیازمندانی که از قبل توسط کانون مورد شناسایی قرار گرفتند با رعایت پروتکل های بهداشتی، تقسیم می شود.

 

مهربان تصریح کرد: کانون فرهنگی هنری کریمه حوزه علمیه فاطمه الزهرا آمل از سال 97، تاسیس شد و علاوه بر برگزاری برنامه در مناسبت های ملی و مذهبی، اجرای فعالیت های عام المنفعه را در دستور کار دارد.