سه‌شنبه‌های تکریم در مازندران و دیدار با مادر طلبه شهید رسولی
سه‌شنبه‌هاي تکريم در مازندران و ديدار با مادر طلبه شهيد رسولي

سه‌شنبه‌های تکریم در مازندران و دیدار با مادر طلبه شهید رسولی

طرح ملي سه‌شنبه‌هاي تکريم در استان مازندران، اين هفته با ديدار از مادر طلبه شهيد يدالله رسولي به همت کانون فرهنگي هنري غدير مسجد جامع کليج خيل شيرگاه شهرستان سوادکوه شمالي همراه بود.
شناسه خبر : 22556 تاریخ انتشار : ۲۴ دی ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۰۸:۱۰

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از استان مازندران:  در تداوم برگزاری طرح ملی سه شنبه های تکریم در مازندران، روز گذشته (23 دی) اعضای کانون فرهنگی هنری غدیر مسجد جامع کلیج خیل شیرگاه شهرستان سودکوه شمالی با مادر طیله شهید یدالله رسولی دیدار کردند.

 

دیدار با جهان ربیعی، مادر شهید در حالی صورت گرفت که وی، تنها مادر شهید در قید حیات روستای کلیج خیل شیرگاه است که در سوگ شوهرش نیز نشسته است.

 

این گزارش می افزاید: تاکید بر ادامه اهداف وصال یافتگان به یار و قدردانی از خانواده کبوتران خونین بال که برای صیانت از خاک و ناموس، فداکاری و ایثار را مشق کردند از جمله اهداف اجرای سه شنبه های تکریم  در روستای کلیج خیل، اعلام شد.

 

گفتنی است، طرح ملی سه شنبه های تکریم از سوی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد شهید و امور ایثارگران جهت احیای کارکرد فرهنگی اجتماعی مساجد در محلات و در راستای تکریم و توجه به فعالان حوزه فرهنگی اجتماعی و دینی محلات به ویژه خانواده معزز شهدا برگزار می شود.